Gülşah Demiral

Psikolog

Gülşah Demiral

Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programını derece ile bitirerek 2022 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca hem özel hem devlet kurumlarında staj yaparak ve eğitimler alarak kendini geliştirmiştir.  

Çocuk gelişim testleri, çocuk objektif – projektif testleri, dikkat ve algı testleri, özgül öğrenme güçlüğü klinik bataryası uygulayabilmektedir. Stanford-Binet ve Wisc-r Zeka Testlerini çocuklar üzerinde uygulayabilmektedir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan çocuklara “Bilişsel ve Bedensel Müdahale Programı”nı uygulamaktadır. Çocuklarda davranış bozuklukları ve uyum sorunları üzerinde çalışmaktadır. 

Lise grubunda olan ergen bireylere yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vermektedir ve sınav kaygısı üzerinde çalışmaktadır. Psikoterapi ekollerinden, Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü benimsemektedir.

Oyun terapisi eğitimini tamamlayarak uygulayıcı sertifika almaya hak kazanmıştır. Kurumumuzda aktif olarak Oyun Terapisi uygulamaktadır. Selvi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurum psikolojik danışmanı olarak görevine devam etmektedir.

 

Bir Sorunuz Mu Var?
Şimdi Bizi Arayın!
Hemen Bizi Arayın! 

0 (506) 559 89 80

 

Kurumumuz Hakkında

Kurumumuz 2006 yılından itibaren, desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere, ihtiyaç duydukları alanlarda kişiye özel hazırlanmış eğitim programlarıyla bireysel eğitim vermektedir.

detaylı bilgi