Kurumumuz bünyesinde açılan özel eğitim rehabilitasyon merkezi iş ilanları bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Dönem dönem ihtiyaç duyulması durumunda bir çok alanda eğitmen ve yönetici personel iş ilanı duyurulmaktadır. Özel eğitim iş ilanları sayfamızdan, alanınıza dair yönlendirmeler ile başvuru formunuzu bize iletebilirsiniz. İletmek istediğiniz özel eğitim ve rehabilitasyon iş başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon İş İlanları

Selvi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Ailemize katılmak için yukarıda belirtilen  uzman öğretici iş ilanı, çocuk gelişimi öğretmenliği iş ilanı, okul öncesi öğretmenliği iş ilanı, özel eğitim alan öğretmeni iş ilanı seçeneklerinden size en uygun olanı seçip ilgili formu eksiksiz ve doğru olarak doldurup bize göndermeniz yeterlidir. İnsan kaynakları personellerimiz tarafından özel eğitim ve rehabilitasyon iş ilanı sonucu gelen başvuru formları değerlendirilecektir. 

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya

Selvi Özel Eğitim Merkezi sosyal medya paylaşımlarını inceleyebilir, etkinlik ve bilgilendirici videolarımızdan haberdar olmak için hesaplarımızı takip edebilirsiniz…

Scroll to Top

Sosyal Medya

Bizi Takip Edin…

Call Now Button