Ücretsiz Değerlendirme

Yalnızca dört eğitim programı üzerine uzmanlaşmış özel eğitim merkezlerimiz Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı, Dil ve Konuşma Terapisi Destek Eğitim Programları, Otizm Spektrum Destek Programı, İşitme Yetersizliği Destek Programlarına sahiptir.

Bireysel Değerlendirme Desteği

Daha önce çocuğunuzda dil ve konuşma bozukluğu veya özel öğrenme güçlüğü bulunduğundan şüphelenip bir hastaneye başvurmadıysanız ve rapor çıkarmadıysanız kurumumuz aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ve geç olmadan çocuğunuzun eğitime başlamasını sağlamak için ücretsiz değerlendirme hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Değerlendirme Hizmeti

Ücretsiz Değerlendirme Hizmeti

Çocuğunuzda dil ve konuşma bozukluğu olabileceğinden şüphelendiğinizde dil ve konuşma terapistlerimiz, özel öğrenme güçlüğü olabileceğinden şüphelendiğinizde de uzman öğreticilerimiz çocuğunuzu değerlendirme seansına alır. Bu değerlendirme sonucunda şüpheleriniz doğrulanırsa çocuğunuz için rapor çıkartma aşaması başlar ve bu noktada da hastane ekibimiz süreç boyunca yanınızda olur. Raporunuz çıktığında da hemen çocuğunuzun kurumuza kaydı alınır ve eğitim kadromuz tarafından oluşturulmuş bireyselleştirilmiş eğitim planı ile çocuğunuz eğitimine başlamış olur.

Çocuğunuz için değerlendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda kurumuzu arayıp sizler için de uygun olan gün ve saate randevu alabilirsiniz. Dilerseniz kuruma ulaşımınız ücretsiz servislerimiz ile sağlanabilir.

Selvi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak ücretsiz sunduğumuz bu hizmetimizle velilerimizin akıllarındaki tüm sorulara en doğru cevapları vermiş oluyoruz.

Scroll to Top

Sosyal Medya

Bizi Takip Edin…

Call Now Button