HAKKIMIZDA

Selvi Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

15 Yıldır Hizmetinizdeyiz

Kurumumuz 2006 yılından itibaren, desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere, ihtiyaç duydukları alanlarda kişiye özel hazırlanmış eğitim programlarıyla bireysel eğitim vermektedir.
Kurumumuz Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı ile hizmet vermeye başlayıp, 2015 yılında şubemizin açılmasıyla Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı çerçevesinde, alanında uzman eğitimci kadrosuyla eğitim faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

İnsanın ve eğitim öncelikli olarak ele alındığı, sürekli gelişime açık, şeffaf ve bilimsel programların etkili bir şekilde uygulandığı özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerinde öncelikle kendi bölgemizde sonrasında ulusal çapta öncü bir marka olmak.

Misyonumuz

Öğrencilerimize ihtiyaçlarını belirleyerek uygun olan eğitim programlarını eksiksiz uygulamak, velilerimizde sürekli iletişim halinde olarak hem okulda hem de evde öğrencimizin gelişimine katkıda bulunmak ve vizyonumuz doğrultusunda çalışmalarda bulunmak en temel misyonumuzdur.
Kurumumuz

İdari Kadromuz

Selvi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezimizde öğrencilerimizin ve velilerin her türlü gelişimlerini takip ederek en etkili eğitim programını oluşturuyoruz. Özellikle idari kadromuz en iyi hizmeti sizlere sağlamak için çalışmaktadır.

Kurum Müdürü

Müdür Yardımcısı & Sosyal Hizmet Uzmanı